Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Fshese Makine Me Vakum

 • Fshese makine me vakum
 • Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis zbrazërave të sendiljeve, butonave, qosheve
 • Motorr me qendrueshmeri te gjate dhe operim te fuqishem
 • Me 2700 rrotullime ne minuta

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Fshese makine me vakum
 • Dizenjuar posacerisht per pastrimin e makinave dhe cepave te saj
 • Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis zbrazërave të sendiljeve, butonave, qosheve
 • Me drita LED, i përshtatshëm dhe nese e përdorni në errësirë
 • Motorr me qendrueshmeri te gjate dhe operim te fuqishem
 • Me 2700 rrotullime ne minuta
 • Ideale per pastrim ne te thate
 • dhe te lagesht gjatesia e kordonit elektrik 4.2 m

Informacion shtesë

Ngjyrë

Black, White

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese Makine Me Vakum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj