Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kasetofon Mp3

 • Kasetofon Mp3 për makinë.
 • Tani muzika juaj e preferuar është edhe më afër.
 • Fishë AUX.
 • Lidhje me Bleutooth.
 • Lidhja me USB.
 • Vënd i posatcëm per Memory Card
 • Me pultin përkatës.
 • Katër dalje të altoparlantëve dhe një dalje e linjës për lidhjen e një amplifikatori ose subwoofer-i shtojnë qartësi në tingullin brenda makinës tuaj.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Kasetofon Mp3 për makinë.
 • Tani muzika juaj e preferuar është edhe më afër.

 

Specifikat:

 • Fishë AUX.
 • Lidhje me Bleutooth.
 • Lidhja me USB.
 • Vënd i posatcëm per Memory Card
 • Me pultin përkatës.
 • Katër dalje të altoparlantëve dhe një dalje e linjës për lidhjen e një amplifikatori ose subwoofer-i shtojnë qartësi në tingullin brenda makinës tuaj.
 • Lidhet me telefon, tablet, kompjuter dhe pajisje të tjera që janë të pajisura pa tel.
 • Fuqia 60.0 W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj