Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Citofon per 2 Hyrje

Citofon me 2 telefona, qe mund te perdoret per 2 familje te ndryshme apo per 2 kate te ndryshme te nje shtepie.
ëë Instalohet lehte
ëë Per te hapur deren, mjafton te shtypet butoni
ëë Material kundra shiut
ëë Kursen Energjine
ëë Qualitet i larte zeri
ëë Mund te perdoret dhe ne zyra apo ndertesa te ndryshme

L 3,790

Compare
Status: Ka stok
Kodi:citofon-per-2-hyrje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Citofon per 2 Hyrje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj