Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues Sirtari

  • Organizues Sirtari
  • Organizoni hapësirën e sirtarit tuaj përmes aksesorit drejtkëndor mjaft funksional dhe praktik.
  • Dizajni i lëvizshëm dhe madhësia e kutisë së magazinimit mund të rregullohet në përputhje me madhësinë e sirtarit.
  • Kjo zgjidhje e magazinimit inteligjente ka katër ndarje të njëanshme të thella që ju lejojnë të ndani thikat, pirunët dhe lugët.

L 1,990

Compare

Përshkrim

  • Organizues sirtari ka katër ndarje të njëanshme të thella që ju lejojnë të ndani thikat, pirunët dhe lugët,.
  • Si dhe një zonë për enë ose thika më të mëdha plus një pjatë të dobishme dhe të lëvizshme për sende të vogla të lira.

 

Specifikat

  • Materiali: PP plastikë
  • Përmasat: 31.5×23.5×6.3 cm
  • Ngjyra: e bardhë + jeshile.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj