Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtese shapkash,peshqiresh.

Me nje dizanj te vecante portativ qe paloset duke kursyer hapsiren tuaj.
Ideale per ta vendosur ne murin e banjos,korridorit apo kudo tjeter
Teper i thjeshte ne perdorim,hapet ne 2 krahet duke ju dhene mundesine te vendosni deri ne 3 pale shapka njekohesisht
Mund ta perdorni dhe per peshqira apo rroba te tjera.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Me nje dizanj te vecante portativ qe paloset duke kursyer hapsiren tuaj.
Ideale per ta vendosur ne murin e banjos,korridorit apo kudo tjeter
Teper i thjeshte ne perdorim,hapet ne 2 krahet duke ju dhene mundesine te vendosni deri ne 3 pale shapka njekohesisht
Mund ta perdorni dhe per peshqira apo rroba te tjera.
Permasat: 4.0×28.5cm, ne hapje 74cm

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj