Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Organizues Makine

Leni menjane rremujen ne makinen tuaj! Me kete organizues makine ju mund te vendosnipije, ushqime, tabletin apo shume sende te tjera te nevojshme gjate udhetimeve.
ëë Eshte e pajisur dhe me nje hapesie per te ngrene sa me lehtesisht ne makine
ëë Eshte e perbere kryesisht nga material lekure
ëë Vendoset ne pjesen e prapme te sediljes
ëë Eshte rezistente dhe mund te perdoret per nje kohe shume te gjate

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:organizues-makine

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizues Makine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj