Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

GPS -Pajisja Gjurmuese

 • GPS -Pajisja Gjurmuese.
 • Pajisja ndjekëse në kohë reale është e pajisur me butonin SOS.
 • Përdorur në cdo automjet për të gjetur vendndodhjen e tyre të tilla si makina, anijet,motorr, kamionë, për furgonët dhe makineritë e ndërtimit dhe shumë më tepër.
 • Bateri të rikarikueshme zgjat deri në 30 orë.

L 1,690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • GPS -Pajisja Gjurmuese anti-vjedhje.
 • Përdorur në cdo automjet për të gjetur vendndodhjen e tyre të tilla si makina, anijet,motorr, kamionë, për furgonët dhe makineritë e ndërtimit dhe shumë më tepër.
 • Ndezja: hapni pjesen e pasme, vendosni kartën SIM në ndenjëset, pastaj ndizet automatikisht.
 • Treguesi do të ndizet për 10 sekonda, pasi treguesi është i fikur, mbuloni mbulesën e pasme, atëherë mund të përdoret.

 

Specifikat

 • Kapacitet 500mAh.
 • Madhësia 3.2 * 4.3 * 1.4cm
 • Bateri 3.7V 350mAh Li-ion
 • Frekuenca GMS 900MHz / 1800MHz ose 850MHz / 1900MHz.
 • Material Plastike
 • Ngjyra e zezë
 • Tensioni i hyrjes DC 5V
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj