Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Doreza Prej Mikrofibre Për Larjen e Makines

 • Doreza ideale për të larë dhe pastruar makinën tuaj.
 • Nuk dëmton bojën e makinës.
 • Heq shpejt dhe lehtë papastërtitë.
 • Bërë nga material mikrofibër me cilësi të lartë.
 • Thith shumë mire ujin.

L 890

Compare

Përshkrim

 • Doreza për larjen e makinës anti-gërvishtje për të larë dhe pastruar makinën tuaj në brëndësi apo sipërfaqen e jashtmë.
 • Si një dorezë për tu veshur, pastrohen më lehtësi vëndet e pa pastra.
 • Përshtatet mjaft mirë dhe nuk rrëshqet nga dora.
 • Gjithashtu i përshtatshëm për pastrimin e shtëpive të makinave, xhamat, dyshemetë, etj.

 

Specifikat

 • Materiali Mikrofibre i butë
 • Madhësia e artikullit: 28 * 25cm
 • Pesha : 106g
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj