Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Llampë LED Kundra Mushkonjave

 • Llampë LED kundra mushkonjave
 • Vrasës i pandërprerë i mushkonjave për 24 orë.
 • UVA vazhdon të tërheq mushkonjat, vrasës fizik të mushkonjave, të shëndetshëm.

L 1,190

Compare

Përshkrim

Llampë LED kundra mushkonjave

 • Vrasës i pandërprerë i mushkonjave për 24 orë.
 • UVA vazhdon të tërheq mushkonjat, vrasës fizik të mushkonjave, të shëndetshëm.

Specifikat:

 • Mbron ambjentin tuaj që të pushoni të qet, gjithashtu dhe bebt mund të bëjnë një gjumë të rehatshëm pa u shqetësuar.
 • Guaska e qëndrueshme e llambës, rezistente ndaj temperaturës së lartë.
 • Trupi i llambës mund të shpaloset, me gjatësi 35 cm.
 • Ideal për shtëpitë.
 • Fuqia: 40W.
 • Tensioni: 165-265V 50 / 60Hz.
 • Lloji i mbajtësit të llambës: E27.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj