Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Drite Led Nova

Për eleminimin e mushkonjave
Nëpërmjet rrezeve infra ngordhin të gjitha insektet rreth llambës dhe i bllokon në fund të llambës
E përshtatshme për shtëpi, zyra, hotelefale dizajnit elegant dhe te bukur.
Shpenzon pak energji.
Mund ta përdorni edhe si dritë gjumi gjatë natës.

L 1,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Për eleminimin e mushkonjave
Nëpërmjet rrezeve infra ngordhin të gjitha insektet rreth llambës dhe i bllokon në fund të llambës
E përshtatshme për shtëpi, zyra, hotelefale dizajnit elegant dhe te bukur.
Shpenzon pak energji.
Mund ta përdorni edhe si dritë gjumi gjatë natës.

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj