Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizuese Me 5 Kate

  • Ideale për organizimin e ushqimit dhe parandalon ndotjen nga pluhuri, mizat etj…
  • Bërë nga materiali i mirë, i fortë dhe i qëndrueshëm.
  • E përshtatshme për kuzhinën tuaj.

L 1,490

Compare

Përshkrim

  • Organizues me 5 kate kaq praktike për kuzhinën tuaj.
  • Kundër pluhurit, mbrojtjes nga mushkonjat.
  • Ruajtja efektive e nxehtësisë.
  • Plotësimi i nevojave shtëpiake dhe parandalimi i ndotjes së ushqimit nga mizat dhe pluhuri.

Specifikat

  • Ngjyra: E bardhe
  • Materiali: Plastikë
  • pesë shtresa: 55cm x 24.5 cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj