Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dyshek Me Ajër Pavillo

  • Dysheku me ajër është zgjidhja optimale për udhëtime, kampe në natyrë tjeë
  • Shumë i rehatshëm dhe përshtatet kudo.
  • Mateterial rezistent që nuk çahet.
  • Pastrohet lehtë.

L 2,490

Compare

Përshkrim

  • Dysheku i ajrit para se të pompohet është shumë kompakt, mund ta palosni dhe ta ruani në dollapë ose ta vendosni në valixhe gjatë udhëtimit pa pasur nevojë ta mbani të rëndë.
  • Sipërfaqja është e mbuluar me kadife, kështu që shtrati i fryrë është i papërshkueshëm nga uji.
  • Produkti fryhet ose shfryhet lehtë brenda disa minutash.
  • E bërë nga materiali vinil.

Specifikat

  • Përmasat
  • Dyshek Tek 1.85 m x 76cm x 22 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj