Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tripod Me Pult Bluetooth

 • Pavarësisht nëse jeni një fillestar apo fotograf profesionist ky tripo do ju ndihmojë të bëni foto të mrekullueshme.
 • Zgjidhja më e mirë për aktivitete me fotografi në natyrë.
 • Këmbët prej gome që nuk rrëshqasin.
 • Kthehet 360 ë horizontale dhe vertikale 90 ë

L 1,990

Compare

Përshkrim

 • Tripod me lartësi të rregullueshme, i bërë nga alumini i lehtë peshon pak më shumë se një kile.
 • Këmbët me 3 seksione, bllokimi i levës për rregullimin e lehtë të lartësisë.
 • Ndihmon për foto me cilësi të lartë, pa lëvizje dhe për një kohë të gjatë dhe nuk ju lodh dorën.
 • I lëvizshëm dhe fleksibël, ideal për xhirime në natyrë, udhëtime tje..

 

Specifikat

 • I përshtatshem për të gjithe modelet e telefonave
 • Lartësia maksimale: 1060 mm
 • Lartësia minimale: 350 mm
 • Gjatësia e palosur: 355 mm
 • Maks. Diametri i tubit: 16,8 mm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj