Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Supreme Gjuajtës Kartmonedha

 • Supreme gjuajtës kartmonedha
 • Kjo super pistoletë do të nxisë cdo festë, thjesht mbusheni dhe shkrepeni.
 • Tërhiqni këmbëzën dhe dush mysafirët tuaj me shumë para!
 • Argëtim pa fund.
 • E lehtë për tëu përdorur.

L 1,890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Super pistoletë me para.
 • E lehtë në përdorim.

 

Specifikat

 • Materiali i produktit: ABS Plastike
 • Ngjyra e produktit: E kuqe, Rozë
 • Madhësia e produktit: 19 * 8 * 17 cm
 • Bateri AA
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj