Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Erëzash Karusel

 • Mbajtëse erëzash karusel
 • Eshtë zgjidhja perfekte për kuzhinën tuaj.
 • Mund të vendosni deri në 12 erëza të ndryshme.
 • Ruajtja kompakte e bimëve dhe erëza.

L 2,490

Compare

Përshkrim

 • Mbajtëse erëzash karusel përmban 12 kavanoze qelqi.
 • Rafti kompakt me 12 erëza ka një bazë rrotulluese që i mban të gjitha kavanozët gati për t’u përdorur.
 • Cdo kavanoz është bërë prej qelqi.
 • Jo vetëm që duken shkëlqyeshëm dhe moderne, por sigurojnë cilësi të lartë dhe jetëgjatësi të produktit që mund të përdoret për shumë vite.

Specifikat

 • Material: Celik inox dhe qelqi
 • 12 kavanoza
 • Madhësia totale: 22.5 cm x 22 cm
 • I rrotullueshëm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj