Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kavanoz Karamelesh

  • Kavanoz Karamelesh
  • Pritini të ftuarit me mbajtësen e karameleve me një dizanj të vecantë prej qelqi.
  • Praktike, nxë shumë dhe është estetike.
  • Që karamelet të mos jenë vetën të shijshme, por të shërbehet plot hijeshi.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Organizues për karamele në enë qelqi.
  • Kavanoza qelqi me cilësi të lartë me kapak.
  • Ideale për ëmbëlsira, karamele, fruta, të thata.
  • Ka një dizanj të vecantë.

Specifikat

  • Materiali: Qelq
  • Ngjyra: transparente
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj