Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kavanoz Magazinimi

  • Kavanoz magazinimi
  • Kavanoz ajri me kompresim vakumi, mund ta mbajë ushqimin e freskët.
  • 100% material i sigurt dhe i shëndetshëm për tu përdorur në kuzhinën e shtëpisë.

L 690

Compare

Përshkrim

  • Kontenier për kompresimin e magazinimit të ushqimit me vakum.
  • Ruajtjeje ne frigorifer me kapak plastikë hermetike.
  • Asnjë rrjedhje, kursim hapësire.

Specifikat

  • Materiali: Plastikë
  • Vëllimi: 1400ml
  • Pesha: 255g
  • Madhësia: 20,8 * 12,5 * 10CM
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj