Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Aksesore për ushqyerjen

Ky tas kaq i bukur me personazhin e preferuart te kartonave Minions.

Kënaqini vogëlushët tuaj duke i bër ushqimin më interesant.

L 1,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Aksesore për ushqyerjen

  • Ky tas kaq i bukur me personazhin e preferuart te kartonave Minions.
  • Kënaqini vogëlushët tuaj duke i bër ushqimin më interesant.
  • Tas përëmbajtjen e ushqimitëper femijë.

Specifikat:

  • Nuk lejon që ushqimi të ftohet, e mban të ngrohtë dhe të butë.
  • Ideale për udhëtime ose piknik.
  • Lehtësisht i pastrueshëm.
  • Materiali: Inox rezistent

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj