Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Forma Për Akullore Silikoni

 • Forma për akullore silikoni
 • Set me forma për përgatitjen e akulloreve për fëmije.
 • Ideale për ju që i pëlqeni kaq shumë ato dhe deshironi tI përgatisni vetë në shtepi
 • Forma të lezetshme edhe praktike!

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Forma për akullore silikoni
 • Vendosja e mbulesës mund të parandalojë përzierjen e akullores me shijen e ushqimit tjetër në frigorifer.
 • Sasia e shkopinjve është rreth 50 copë.
 • E bërë nga silikoni, është e qëndrueshme dhe e lehtë.
 • Duke shfaqur trajtim jo-ngjitës të sipërfaqes, ky krem ëëakullore mund të lirohet pa u munduar.

Specifikat

 • Materiali: Silikoni
 • Përmasat: 29 x 10 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj