Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Blender Grirese Dhe Bluarës

 • Blender Grirese Dhe Bluarës
 • Per te perziere edhe grire ushqimet me persosmeri ne ju sugjerojme blenderin & griresen Ackiliss
  E dizajnuar ne menyre qe tëju vije ne ndihme brenda kuzhines
  Material inoksi qe e ben rezistente
  4 shpejtesi per te plotesuar nevojat tuaja
  Fuqi 600 W
  2 koka secila per perzierje edhe grirje efikase

L 4,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:blender-grires

Përshkrim

 • Blender Grirese Dhe Bluarës
 • Per te perziere edhe grire ushqimet me persosmeri ne ju sugjerojme blenderin & griresen Ackiliss
  E dizajnuar ne menyre qe tëju vije ne ndihme brenda kuzhines
  Material inoksi qe e ben rezistente
  4 shpejtesi per te plotesuar nevojat tuaja
  Fuqi 600 W
  2 koka secila per perzierje edhe grirje efikase
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj