Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Metalike Për Rroba

 • Mbajtëse metalike për rroba
 • Sistemoni veshjet tuaja me këtë raft.
 • Pamje mjaft moderne dhe e bukur.

L 3,490

Compare

Përshkrim

Mbajtëse metalike për rroba

 • Sistemoni veshjet tuaja me këtë raft.
 • Pamje mjaft moderne dhe e bukur.

Specifikat:

  • Ideal për shtëpitë, ose shtëpitë e pushimit.
  • Ka mjaft hapsirë.
  • Lehtësisht i montueshëm.
  • Materiali: Metal rezistent me këmb që nuk rrëshkasin.
  • Përmasat: 150 x 132 x 110 x 54 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj