Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Blender Set 3n1

Ushqimi është një prej gjërave më të rëndësishme që mund të bëjmë për të përmirësuar dhe mbrojtur shëndetin tonë.

Blenderi është një aleat i shkëlqyer në përgatitjen e ushqimeve dhe frutave, vecanërisht për bebet tuaja.

L 3,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Blender Set 3n1, për gatime me te shëndetshme dhe të shijshme.

  • Ushqimi është një prej gjërave më të rëndësishme që mund të bëjmë për të përmirësuar dhe mbrojtur shëndetin tonë.
  • Blenderi është një aleat i shkëlqyer në përgatitjen e ushqimeve dhe frutave, vecanërisht për bebet tuaja.
  • Përgatisim lloje të ndryshme të lëngjeve të frutave të përzierjes me qumësht duke na bërë më të shijshëm dhe mos konsumimin e lëngjeve të konservuara.

Specifikat:ë

  • Mund të rrahim vezet, të furlojmë mishin dhe mundëson berjen e akullores etj…
  • Fuqia matëseë 500W.
  • Kapaciteti 600ml
  • Materiali: Plastik, Inox rezistent.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj