Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje për masazh

 • Paisje për masazh
 • Shijoni momente relaxi në kushtet e shtëpise duke bë përdorur këte paisje fantastike masazhi.
 • Lehtësoni dhimbjet e muskujve.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për masazh

 • Shijoni momente relaxi në kushtet e shtëpise duke bë përdorur këte paisje fantastike masazhi.
 • Lehtësoni dhimbjet e muskujve.

Specifikat:

 • Lehtësoni dhimbjet e muskujve
 • Ul ritmin e lartë të rrafjeve të zemrës
 • Rritni fleksibilitetin.
 • Përmirson qarkullimin e gjaku.
 • E bën gjumin më të rehatshëm.
 • Kur tempratura arrit maksimumin paisja fiket automatikisht, ftohet dhe rifillon përsëri.
 • E pajisur me dy linja energjetike, për kënaqësi të dyfishtë.
 • Dizajni me cilësi të lartë me dy shtresa të zgjedhura rezistente ndaj konsumit.
 • 8 kokë masazhi me fibër karboni.
 • Me karikues dhe fishë karikimi që mund ta karikoni dhe në makinë.
 • Përdoret për shumë pjes të trupit për ti dhuruar kënaqësin e dëshiruar.
 • Përmasat: 50 x 41 x 17 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj