Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Aparat Dëgjimi

  • Aparat dëgjimi
  • Pajisje që bën të lehtë dëgjimin për njerëzit kur kanë një humbje të dëgjimit natyral.
  • Ky aparat përbëhet nga një mikrofon, një përforcues dhe një marrës.
  • Të gjitha pjesët elektronike ndodhen pas veshit.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Aparat dëgjimi i cili montohet lehtësisht në vesh për një dëgjim më të pastër.
  • U jap super dëgjim, në mënyrë që të dëgjoni një bisedë në të gjithë dhomën.
  • E shkëlqyeshme për sportistët, fëmijet dhe të moshuarit.
  • Gjithashtu aparati i dëgjimit vjen me një dizajn komod.

Specifikat

  • Pesha: 0.2kg
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj