Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shportë e Palosshme Për Lodra Ose Rroba

  • Organizues perfekt për të mbajtur rroba, lodra.
  • Mbani të sistemuar dhe të rregullt dhomën e fëmijëve.

L 890

Compare

Përshkrim

  • Organizues perfekt për të mbajtur rroba, lodra.
  • Me dizanj shumë të bukur dhe material cilesor.

 

Specifikat

  • Material: kundra ujit
  • Madhësia: 31 ë 37 ë 37 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj