Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Telefon Fiks

 • Telefon Fiks
 • Telefoni është i përshtatshëm për biznese të vogla dhe të mesme si dhe për përdorim shtëpiak.
 • Një artikull i domosdoshëm për shtëpinë dhe zyrën tuaj.

L 1,790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Telefon fiks N-INC KX-T8207CID.
 • Ka shfaqjen e thirrjes, regjistrimin e thirrjes.
 • Afishimi i datës dhe javës në kohë reale.
 • Funksioni i blicit.
 • Ekran LCD me 16 shifra.
 • Toni i ziles është opsional.

Specifikat

 • Materiali: ABS
 • Ekran: Po
 • Madhësia: 21,5 * 16 * 6 cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj