Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Këpucësh Plastik

  • Raft këpucësh plastik
  • Mbani gjithcka të organizuar me këtë raft zigzag këpucësh.
  • Përdoret për këpucë ose për të mbajtur sende të ndryshme.
  • E disponushme me 4 kate.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Raft këpucësh me 4 kate plastik
  • Me një dizanj modern dhe të vecantë.

 

Specifikatë

  • Materiali: tubo celik + plastik
  • Lartësia: 46 cm
  • Gjatësia: 47.5 cm
  • Gjërësia: 19 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj