Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varëse Muri Në Formë Dreri

  • Varëse muri në formë dreri dhe dekorative.
  • Një dizajn origjinal dhe i këndshëm për shtëpinë ose zyrën, me ngjitje në mur.
  • Mund të varen celësa, rroba, kapele, cantë, bizhuteri, etj,

L 490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Grepi i formës së kafshës, krijues dhe modern, mund të jetë si një dekor për shtëpinë tuaj.
  • E perdoreshme në dhomën e ndenjës, dhomën e gjumit, korridorin, etj.
  • Me ngjitës e leht për tu instaluar.

 

 

Specifikat

  • Ngjyra: Dreri te zezë, të bardhë, gri
  • Përmasat: 18.5 cm x 17 cm
  • Materiali: Vinil
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj