Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Nderëse Rrobash

  • Nderëse Rrobash
  • E bërë nga tubi metalik i papërshkueshëm nga uji me një sipërfaqe të lëmuar.
  • Falë kursimit të hapësirës dhe dizajnit të lirë, ai mund të qëndrojë fort në dysheme me kornizën e tij të ngritur pa rrëshqitur.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Nderëse Rrobash
  • Thani rrobat tuaja në një mënyrë tradicionale dhe të butë.
  • Ndihmon për të ruajtur cilësinë e rrobave tuaja.

Specifikat:

  • E bërë nga tubi metalik i papërshkueshëm nga uji me një sipërfaqe të lëmuar.
  • Falë kursimit të hapësirës dhe dizajnit të lirë, ai mund të qëndrojë fort në dysheme me kornizën e tij të ngritur pa rrëshqitur.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj