Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dyshek Plazhi Intex Me Mbështetëse

  • Dyshek plazhi intex me mbështetëse
  • Dyshek plazhi Intex i përshtatshëm për ditët e nxehta të verës në bregdet apo pishina.
  • Vjen me pjese mbeshtetese nga pas per komoditet ne qendrim.
  • Dysheku ka një hapsirë të vogël ku mund të vendosni një gotë ose një shishe të vogël.
  • Fryhet mjaft lehtë dhe lehtësisht i transportueshëm.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Dyshek Plazhi me mbështetëse Intex.
  • Fryhet mjaft lehtë dhe lehtësisht i transportueshëm.
  • Material rezistent dhe anti-alergjik.

 

Specifikat

  • Përmasat 160 x 85 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj