Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizuese rrobash

Varse rrobash mjaft e bukur dhe e vecant shumë praktike në shtëpinë tuaj.

Ideale për organizimin e veshjeve tuaja.

L 2,890

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Organizuese rrobash

  • Varse rrobash mjaft e bukur dhe e vecant shumë praktike në shtëpinë tuaj.
  • Ideale për organizimin e veshjeve tuaja.

Specifikat:

  • Mund të vendosni gjërat e përditeshme si: bluze, këmisha, fustane , cantat atletet etj…
  • Vendoset në cdo ambjent të shtëpisë tuaj.
  • ëMateriali: Drru bambu.
  • Permasat: 165 ë 13 5ë 97 cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj