Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Cantë Shpine

 • Cante shpine perfekte për udhetime dhe përdorim të përditshem.
 • Mund të merrni me lehtësi gjithë sendet e nevojshme.
 • Pëlhurë najloni me densitet të lartë.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Cantë shpine për udhëtime në natyrë, kamping.
 • Me një dizajn të veëantë është ideale për persona që mbajnë me vete shumë pajisje.
 • Canta është e paisur me kod.
 • Me fishe AUX
 • Me USB

 

Specifikat

 • Pesha: rreth 0.92KG
 • Ngjyra: Burgundy / E zezë / Blu e errët / Gri
 • Rrip shpatullash: gjatësi e rregullueshme
 • Brenda: Poliester
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj