Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Game 400 në 1

 • Game 400 në 1
 • Te gjitha lojerat retro
 • Kjo loj do të bëj që fëmijët të largohen nga smartphoni.
 • Luajnë të qetë dhe komod.

L 1,690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Game 400 në 1
 • Te gjitha lojerat retro
 • Kjo loj do të bëj që fëmijët të largohen nga smartphoni.
 • Luajnë të qetë dhe komod.

Specifikat:

 • 400 lojra në një paisje.
 • Mund të lidhet me TV.
 • E vogël praktike mund të meret kudo.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj