Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kolltuk Për Fëmijë

  • Kolltuk për fëmijë
  • Tashme zgjidhja më e mirë erdhi për fëmijët tuaj.
  • Kolltuk për fëmijë, mund ta vendosni në dhomat e vogëlushëve tuaj.
  • Me dizenjo me MC queen, emoi, hello kitty, kukullat Lol, frozen etj.

L 4,990

Compare

Përshkrim

  • Kolltuk për fëmijë.
  • Dizajne te bukur dhe te vecante
  • Pëlhurë me dizanje të ndryshme.

Specifikat

  • Përmasat: 49 x 40 x 48
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj