Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Govat Për Fëmijë Me 5 Pjesë

  • Set govat për fëmijë me 5 pjesë
  • Ju mund të lani fëmijën shumë shpejt dhe pa siklet.
  • Dizajni unik i palosshëm e bën të lehtë ruajtjen dhe transportin e govatës kur udhëtoni
  • Nuk ju zë shumë hapësirë.
  • E disponueshme në ngjyrat: gri, roze e hapur.

L 7,490

Compare

Përshkrim

  • Set govatë e palosshme me 5 pjesë.
  • I përshtatshëm për fëmijë të vegjël.
  • Për siguri shtesë ka një bazë jo rrëshqitëse, që fëmija mos të rrëshkasë gjatë larjes.

Specifikat

  • Ngjyra: gri, roze e hapur
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj