Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kolltuk I Butë Për Fëmijë

  • Kolltuk i butë për fëmijë mund të përdoret në 3 mënyra.
  • Si karrige për të lexuar ose parë filma.
  • Me hapje të poshtme për relaks maksimal dhe rehati.
  • Në pozicionin shtrirë për gjumë të qetë.

L 3,190

Compare

Përshkrim

  • Kolltuk për fëmijë super i butë.
  • I mbushur me pambuk ekologjik, i cili e bën të rehatshëm qëndrimin
  • Elasticitet shumë të mirë.

 

Specifikat

  • Permasat: 75 x 47x 6 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj