Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Biberon Për Fruta

 • Biberon për fruta
 • Për fëmije sa me të shëndetshëm
 • Bebet tuaja do të argëtohen dhe shijojne sa më shume frutat.
 • Përmasat: 10.5 cm x 5 cm
 • Materiali: Silikon i bute
 • Ngjyra të verdhe,blu,roze

 

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mund të përdoret për bebe deri në 4 muaj.
 • Praktike dhe mbahet lehtë nga bebet.
 • Cilësore dhe e sigurt për bebin tuaj.

Sepcifikatë

 • Përmasat: 10.5 cm x 5 cm
 • Materiali: Silikon i bute
 • Ngjyra të verdhe,blu,roze
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj