Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Forma të ndryshme për biskota

Biskota të shkriftëa me aromën e mrekullueshme të gjalpit.

Shijoni biskota të bëra në shtëpi.

Set formash ideale për përgatitjen e biskotave.

L 490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Forma të ndryshme pë biskota

  • Biskota të shkriftëa me aromën e mrekullueshme të gjalpit.
  • Shijoni biskota të bëra në shtëpi.
  • Set formash ideale për përgatitjen e biskotave.
  • Bëni biskota me forma të ndryshme.

Specifika:

  • Format: Yll, Zemër, Këpucë, Dorezë
  • Përdoren dhe për festa të ndryshme.
  • Përdorini dhe për të argëtuar fëmijët tuaj me kto forma të mrekullueshme.
  • Alumin rezistent

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj