Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Bërës Kokoshkash Sokany

  • Bërës kokoshkash sokany , kënaqni veten dhe fëmijët tuaj me bërësin e kokoshkave.
  • Gjithashtu ajo ka nje dizajn tepër praktik për tu zhvendosur si edhe për tu përdorur nga të gjithë pa asnjë vështirësi
  • Përgatisni kokoshka të freskëta edhe të shëndetshme.

L 2,490

Compare

Përshkrim

  • Shpejtësi edhe siguri në përdorim.
  • Dizajn modern edhe të vecante.
  • Përgatit për vetëm 3 minuta

Specifikat

  • Madhësia: 150*140*275
  • Fuqia: 1200W
  • Tensioni: 220V-50HZ
  • Ngjyra: e zezë dhe e kuqe
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj