Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues Me 4 Kate Metalik

 • Organizues Me 4 Kate Metalik
 • Për ambjetet tuaja.
 • Bërë prej hekuri me cilësi të lartë, i fortë dhe i qëndrueshëm.
 • Rrota fleksibël, të lehta për t’u lëvizur.
 • Lehtë për tu instaluar.

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Organizues Me 4 Kate Metalik
 • Mund ta përdorni për kuzhinë, për fruta perime, apo për enë të ndryshme, tualet
 • Vjen me 4 kate dhe zhvendoset lehtësisht.
 • Bërë prej hekuri me cilësi të lartë.

 

Specifikat

 • Materiali: Hekuri
 • Ngjyra: E zezë
 • Përmasat: (44 x 26 x 85) cm
 • Pesha:3 kg
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj