Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Byrzylyk Kundër Mushkonjave

 • Byrzylyk kundër mushkonjave
 • Duhet ta ketë cdo njeri me vete këtë verë.
 • Me keke byzylyk shmangni kafshimet e mushkonjave duke ju lejuar të shijoni një verë të lumtur.
 • Ky byzylyk mban larg mushkonjat nëpërmjet valëve rrezatuese.

L 1,190

Compare

Përshkrim

 • Byrzylyk që largon mushkonjat dhe pickimin e tyre të bezdisshëm.
 • Nuk bën zhurmë dhe nuk do ju shqetësojë në gjumë.
 • Dizajn stylish dhe mund të mbahet në kycin e dorës.
 • Karikohet me fishë.
 • Rezisten ndaj ujit.

 

Specifikat

 • Materiali: ABS + Qelq
 • Ngjyra opsionale: e bardhë, e zezë
 • Madhësia e produktit: 250 mm
 • Pesha: Afërsisht 51g
 • Fuqia e hyrjes: 5V
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj