Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtypëse Për Pure Patate Ose Frutash

 • Shtypëse patatesh, hudhre ose limoni etj…
 • Ideal për të bërë pure patatesh, si dhe për një larmi perimesh.
 • Gjithashtu një mënyrë e mirë për të bërë ushqim shtëpiak për fëmijë.
 • Produkti është i shpejtë dhe i lehtë për të tu përdorur.
 • Me 3 forma të ndryshme.

L 1,090

Compare

Përshkrim

 • Shtypëse manuale për kuzhinë multifunksionale.
 • Mund të përdoret gjithashtu si një shtypëse frutash, duke ju lejuar të bëni pure të butë frutash brenda pak minutash.
 • Dizajn me kapje të rehatshme kursen kohë dhe punë.

Specifikat

 • Material 100% inox
 • Pesha: 445g
 • Madhësia: 27x15x9cm
 • Ngjyra: argjend
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj