Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Blender Elektrik Profesional

 • Blender DSP është një lloj blenderi i cili do e kthejë gatimin në një argetim për ju.
 • Lehtësia, dhe prakticiteti që blenderi ju fal, do ju bëjë të mos e lëshoni në asnjë moment nga dora.
 • Blenderi është tepër i lehtë dhe praktik për tëu përdorur.
 • Prastrohet lehtë pa pasur nevojë për shumë përkushtim.

L 4,690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Blender DSP KM1049 do të bëjë lehtësisht rrahjen dhe përzierjen e lëngshme.
 • Përzierjen e koktejeve dhe lëngjeve të tjera,
 • Copëtimin e të gjitha llojeve të produkteve deri në copëtim ose pastë.
 • Përgatit pure patatesh ose për të krijuar supaë të ndryshme.
 • Dizajni i tij është krijuar pikërisht që ky blender të jetë praktik

 

Specifikat

 • 2 nivele shpejtësie
 • Thikë dhe materiali i trupit: ëelik inox
 • Prodhuesi i pureve
 • food blender
 • powerful motor
 • Me fuqi 300W dhe me dy nivele shpejtësie
 • Me tension 220-240V e frekuence50/60HZ.
 • Paketimi permban 4 aksesore te ndryshem:
 • 2 blendera dore
 • gotë me kapacitet 700ml
 • rrahëse
 • grirese me kapacitet 500ml
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj