Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Fritezë Pjekje Me Ajër

 • Fritezë me ajër me dizan elegant pa vaj për pjekje të shëndetshme.
 • Shijoni ushqimin tuaj të preferuar pa kalori shtesë.
 • Mund të përgatisni ushqimet tuaja të preferuara për ju dhe familjen tuaj brënda 30 minutave dhe pa u munduar aspak.
 • Produkt elegant i cili do të plotësonte kuzhinën tuaj.
 • Pastrohet lehtë.

L 7,990

Compare

Përshkrim

 • Fritezë e shpejtë me ajrit të nxehtë për të gatuar.
 • Kjo fritezë me ajër ju lejon të skuqni piqni pa vaj.
 • Gjatë funksionimit të saj nxehtësia nuk transmetohet jashtë.
 • Lehtë për tu gatuar dhe shumëfunksionale.
 • Dizajn modern me menu të përparuar të ekranit me prekje.
 • Mund të gatuani :
 • Biftek
 • Pulë
 • Peshk
 • Patate të skuqura
 • Perime
 • Pica
 • Embëlsira.

 

Specifikat

 • Fuqia: 1700W
 • Kapaciteti: 6 L
 • Temperatura: 65-200degC (150 ë F-400 ë F)
 • Koha e punës: 0-60 minuta
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj