Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Frutiere 3 në 1

  • Jepini bukuri tavolinës tuaj me frutjeren prej plastike.
  • Mund të vendosni lloje të ndryshme të frutave.
  • Doreza në pjesën e sipërme është e lehtë për t’u lëvizur.

L 990

Compare

Përshkrim

  • Frutjer i palosshëm me tre shtresa, është një organizator shumë-funksional.
  • Ky frutjere i zbukuruar me shtresa është shumë e përshtatshme për ruajtjen e frutave dhe pastave në kuzhinë.
  • Frutjeri me 3 shtresa të palosshme mund të paloset kur nuk përdoret,

Specifikat

  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: blu, rozë, jeshile
  • Madhësia: madhësia e palosur: 20 * 30 cm
  • Madhësia: madhësia e hapur: 20 * 49.5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj