Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Përzjerës Qumështi Elektrik

 • Kuzhina duhet të ketë një rrahëse qumeshti të tillë me shumë vlera ushqyese për të pasur një imunitet të fortë dhe rezistent.
 • Kjo makineri elektrike për përpunimin e qumështit përdoret për të bërë akullore ose lëngj të tjera.
 • Trupi i bërë nga aliazh alumini me cilësi të lartë.
 • Tepër e thjeshtë në përdorim edhe efikase.
 • E përgatit qumështin për disa minuta.

L 3,290

Compare

Përshkrim

 • Mikser elektrik për të bërë gjalpin e freskët vëtë nga shtëpia pa qënë nevoja të konsumoni produktet e supermarketit.
 • Me një dizajn tepër kompakt, praktik edhe shumë funksional.
 • Kapaciteti i Makinerisë dhe Mikserit të Qumështit në dispozicion për 3L, 5L, 7L, 11L, 13L.
 • Përzierës elektrik qumështi me kapacitet të ndryshëm me fuqi 30W.
 • Ky material nuk e lejon produktin që të nxihet, të ndryshket, apo të cahet.
 • Rezistent ndaj temperaturave të mjedisit.

Specifikat dhe Çmimet

 • Materiali i kovës: çelik inox
 • Madhësia: 5L.
 • Fuqia: 30w.   Cmimi : 3290 Lek
 • Materiali i kovës: çelik inox
 • Madhësia: 7L.
 • Fuqia: 30w.  Cmimi : 3490 Lek
 • Materiali i kovës: çelik inox
 • Madhësia: 11L.
 • Fuqia: 30w  Cmimi : 3790 Lek
 • Materiali i kovës: çelik inox
 • Madhësia: 13L.
 • Fuqia: 30w.  Cmimi : 3990 Lek
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj