Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Përzjerës Kafeje Sonifer SF-8073

 • Ideal për lëngje të ftohta dhe të ngrohta.
 • Krijon masë të njëtrajtshme edhe të plotë.
 • Ideal për tu përdorur në shtëpi apo bare.
 • Pastrohet shumë lehtë.

L 1,490

Compare

Përshkrim

 • Ideale për përgatitjen e kafes së ftohtë dhe asaj të ngrohtë, milkshake, qumështit, koktejeve, dhe pijeve të ndryshme.
 • Rezistente ndaj përdorimit, sidomos ndaj nxehtësisë.
 • Nuk zë hapësirë në kuzinën tuaj.

 

Specifikat

 • Materiali: Plastike
 • Madhësia: 8.1 * 5.2 * 30.7cm
 • Fuqia: 15W
 • Tensioni:220 V
 • Burimi i energjisë: Elektrike
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj