Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pastrus Për Xhama Me Magnet

 • Pastrus për xhama me magnet
 • Pastron zonat e vështira.
 • E pajisur me gomina natyrale me magnet të fuqishëm me peshë të lehtë dhe një leckë mikrofibër të larë.
 • Ideal për xhama tek
 • I lehtë në përdorim

L 1,590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Pastrus për xhama me magnet
 • Ky pastrues i avancuar i dritareve përdoret për të pastruar në mënyrë efektive si pjesën e brëndshme ashtu edhe atë të jashtme.
 • Tani mund të pastroni me siguri pjesën e jashtme të dritareve të mëdha.

 

Specifikat:

 • Pastron zonat e vështira.
 • E pajisur me gomina natyrale me magnet të fuqishëm me peshë të lehtë dhe një leckë mikrofibër të larë.
 • Ideal për xhama tek
 • I lehtë në përdorim
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj