Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbrojtese dielli per xhamat e makinës

Mos u bezdisni më nga dielli qe ju bie ne fytyrë.

Falë kësaj perde do të keni një udhëtim te rehatshëm.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbrojtese dielli per xhamat e makinës

  • Mos u bezdisni më nga dielli qe ju bie ne fytyrë.
  • Falë kësaj perde do të keni një udhëtim te rehatshëm.

Specifikat:

  • Perdja nuk lejon që tempratura dhe djelli tju bezdisi.
  • Mbron pjesën e brëndshme të mos dëmtohet nga djelli.
  • Te lehta per tu vendosur dhe per tu marre me vete.
  • Te pershtatshme per cdo lloj makine.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj