Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Larës Parketi

 • Larës parketi
 • Një nga gjërat më të rëndësishme të kujdesit të shtëpisë.
 • Shumë praktike, menjëherë sapo ti përdorni do të shihni sa të thjeshta janë për tu menaxhuar.
 • Pastrojnë sipërfaqen e dyshemesë duke lënë pas një pastërti të padiskutueshme.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Larës parketi dhe
 • Leckë pastrimi për dyshemenë e shtëpisë tuaj.
 • Zgjidhja me e mirë për të pastruar në mënyrën më të thjeshtë të mundshme dhe pa u lodhur.
 • Pastron në mënyrë të shpejtë.
 • Eshtë shumë praktike.

Specifikat

 • Ngjyra: kaki
 • Materiali: plastikë + leckë + ëelik inox
 • Madhësia: Koka e rrobave pastruese është 35 * 11 * 0.7 cm /
 • Gjatesia e shkopitë 135 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj